DOĞADAYIZ

KAR KAMPI ( Bolu Abant Dağları )

Bahar ve yaz aylarında; sahilde, yaylalarda yada göl kenarında kamp yapmak elbette güzeldir ama kar kampının verdiği haz her zaman başka olmuştur bende. Daha önceleri tek başıma yada yanıma bir arkadaşımı alıp 20 km den fazla kamp yüküyle karda bata çıka yürüyerek ulaştığımız kamplarım olmuştu şartlar zorlaştıkça daha fazla keyif alıyor insan ‘umarım aynı fikirdeyizdirContinue reading “KAR KAMPI ( Bolu Abant Dağları )”

Konya Kestel Kampı 2013 ( İlk çadır kampım)

2008 yılında laptop çantasına koyduğum; battaniye, ekmek arası peynir, pet şişe ve meyve bıçağıyla başlangıç yaptığım kamp maceralarımın yeri her zaman ayrıdır. Tek başına ekipmansız kent ormanında sabahlamak ilk başta korkutuyordu ama verdiği haz da her şeyi bastırıyordu. Üniversite 3. sınıfa geçtiğimde ancak iki arkadaşımı ( Özgür ve Avni ) kamp yapmaya ikna edebilmiştim. tabiContinue reading “Konya Kestel Kampı 2013 ( İlk çadır kampım)”

Delmece Yaylası ( ilk kampım )

Bu yaşıma kadar Muğla ve İzmir’ de yaşadım. Üniversite bittikten sonra çalışmak için İstanbul’a taşındım ve Egenin doğal güzellikleri yerini İstanbul’ un gürültüsü patırtısı stresine bıraktı. Neyse ki ikimize yetecek kadar ekipmanı olan ve doğa sporları ile ilgilenen bir adamla evliyim. Daha önce kamp yapmadığım için endişelerim oldukça fazlaydı. Öncelikle nerede ve nasıl kamp yapacaktık?Continue reading “Delmece Yaylası ( ilk kampım )”

Keremali Yaylası – Çamlıca Gölü Çadır Kampı

Keremali Yaylası İstanbul çevresinde kamp alanları araştırırken adını sık sık duyduğum, fotoğraflarına bayıldığım ve hep gitmek istediğim yerlerden biriydi. Ekim 2018 Delmece yaylası kamp faaliyetinde tanıştığımız değerli abilerim ve arkadaşlarımla Keremali Yaylası kampını planlayıp 11 kişi olarak sabah erkenden İstanbul’ dan yola koyulduk. Yayla yolunun son 45 dakikalık kısmı oldukça bozuk ve yer yer darContinue reading “Keremali Yaylası – Çamlıca Gölü Çadır Kampı”

Create your website with WordPress.com
Get started
<span>%d</span> bloggers like this: